Fontos Linkek

Nemzeti Együttműködési Alap

Keresés a honlapon

Dél Baranya Határmenti Települések Egyesülete

Székhely: 7800 Siklós, Köztársaság tér 8.

Levelezési cím: 7801 Siklós, Pf: 206.

Iroda:

7800 Siklós, Köztársaság tér 8. , Szolgáltatóház I. emelet 2-3 szoba

Telefon: 06-72-579-092   Fax: 06-72-579-093, E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Egyesület tisztségviselői:

Egyesület elnöke: Orsokics István       Tel.: 0620/ 482-6161    E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Elnök helyettese: Nagy Attila              Tel.: 0620/ 594-4666    E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Ruppert Annamária

Bónis Gyuláné

Beregszászi József                   .

Bónis Imre

Erdeiné Csütörtök Teodóra

Beregszászi Tiborné

Horváth István

Répás Balázs

Felügyelő bizottság tagjai:

Magyer György

Léber Gábor

Vida Laura Ildikó

Munkaszervezet dolgozói:

Munkaszervezet vezető:
    Szarkándi Lajos   Tel.: 0620/482-6262     E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Pályázati referensek:
    Vida Balázs          Tel.: 06/20 483 - 4393       E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Szpisják Pál          Tel.:06/20 482 - 8500     E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Pénzügyi vezető:
    Szabó Erika           Tel.: 06/20 482 - 6885     E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Fontos információk

Legfrissebb híreink